İnternet Adreslerine Dikkat

İnternet Adreslerine Dikkat
Merhaba sevgili okuyucular Bu yazımda sizlere sosyal medyanın zararlarını anlatacağım sosyal medyanın zararları anlatmak ile bitmez. Sosyal medyanın en büyük zararları şunlardır. Bir insan için en önemli olan şey zamandır boş zamanlarımızı kitap okuyup dinlenip uyumak yerine sosyal medyada saatlerce takılıp dolu zamanımızı da boşa harcamış oluyoruz Bizi bir süre sonra kendisinin bağımlısı haline getiren sosyal medya öğrencilerin derslerinden geri kalmasına çalışanların işlerine konsantre olamamasını sağlar. Sosyal medyanın en büyük zararlarından biri de İnsanlar eskiden bir misafirlikte iken birbirleri ile muhabbet sohbet edip vakit geçirirlerdi şimdi ise adeta sosyal medyaya esir olup birbirinin yüzüne dahi bakmayan akrabalar var bunun yanı sıra evin içinde anne babanın çocuğuyla ilgide çok azdır aklını hep sosyal medyaya veren aileler çocuklarını unutuyorlar ve sosyal medyada bam başka aleme dalıyorlar.

Sosyal medyanın en büyük zararlarından ankara bayan arkadaş numaraları biri de iki yüzlülüktür bir tanışma esnasında kendini süper dört dörtlük tanıtan biri normalde aslında öyle olmadığını tanışıp kaynaştıktan sonra anlayan karşıdaki ilişki ilerledikçe karşıdakinin üzülüp ağıt yaktığı konular gitgide fazla olmaya başlar.

Sosyal medyanın en büyük zararlarından biri de Sahtekarlık olaylarının artmasıdır yalan yanlış kişiler üzerine hesaplar açarak insanları dolandıran kişi sayısı oldukça fazladır. Sahte hesaplar yüzünden yüzlerce aile boşanmaya kadar gitmişlerdir.  Sosyal medyanın en büyük zararlarından biri de gençler arasında tanınır olma isteğidir gençler bu istekten ötürü birbirleri ile adeta yarışa girerler ve arkadaşlıkları bu kıskançlık bu yarışlar yüzünden yarım kalır ve birbirlerini bir sosyal medya için kaybederler dostlukları bir anda son bulur.

Sosyal medyanın en büyük zararlarından biri de İnsanlar aldığı beğenileri aşırı derecede takarlar ve bunun için en çok izlenen videolarındaki yada fotoğraftaki halinde olmak isterler ve kendi benliklerini kaybederler arkadaşlar.. Sosyal medyanın en büyük zararlarından biri de Sosyal medyaya çok takılınca vücudumuzda hareketsiz kalıyor ve bu neden kilo alımı ister istemez oluyor bazı kilo alma hücrelerine hareketsizlik iyi gelir ve kilo aldırır. Sosyal medyanın en büyük zararlarından biri de kıskançlığı başlatır takip ettiklerinden birinin yaptığını yapamadığı için kıskançlık başlar arkadaşlar yararda çok olan bu sosyal medyanın zararının daha fazla olduğunda herkes hem fikirdir