Evlilik Hakkında Görüşüm

Evlilik Hakkında Görüşüm

Her keze selamlar bugün sizlere evlilik hakkında ki düşüncelerimi anlatmak istiyorum. Öncelik ile şunu söylemek istiyorum, Ben iki kere evlenip boşanmış evlilik konusunda yeterince bilgi sahibi bir bayan olduğumu sizlerin de bilmesini istiyorum. sizlere özncelik ile kendimden söz edip daha sonra asıl konumuza döneceğim. Ben istanbulun kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum. İsmim hande son derece güzel fit vücut ölçülerine sahip olan bakımlarına dikkat eden güzelliği ile her zaman sevilen bir bayan olduğumu sizlerin de bilmesini istiyorum. Kendimdenm bu kadar söz etmek yeterli diye düşünerek asıl konumuz olan evlilik konusuna geçmek istiyorum. Evlilik çok göreceli kişiye göre değişen bir olaydır.

Evliliğin temeli çok ciddi de olsa sevgililikten pek bir farkı yoktur taki çocuk oluncaya kadar çocuk olduğu zaman bir bakıyorsunuz ki her şey tersine döndü siz eşinizin köpeği haline gelmişsiniz. Tam anlamıyla bu kıvama geliyor ha bunun tersi olan da var tabi iki çocuk oldumu daha çok bağlanan daha çok sevmeye saygı göstermeye başlıyanı da var. Ama benim yaşadığım iki evlilikte de başıma gelen olay çocuk yaptıktan sonra bir anda değişti her şey tersine döndü deli gibi severek aşık olarak evlendiğim eşim ile çocuk yaptık çocuk yaptıktan sonra adam heralde sandi ki o artık bana bağlı nasıl olsa çocuk var gidemiz gibi davranmaya başladı. Dilerseniz Bodrum escort bayanları ile birlikte olarak güzel bir kaçamak yapabilir ve farklı duyguları hissedebilirsiniz.

Ben ilk başlarda sabrettim ama baktım olacak gibi değil ondan da ayrıldım. Yani demem o ki iki çocuk ile ortada kaldım. Yani arkadaşlar evlenmeden önce karşınızda ki insanı iyice tanımalısınız. Hatta mümkünse bir süreliğine aynı evin içinde yaşayın ki tüm olayları görün başınıza neler gelecek nasıl bir hayat yaşıyacaksınız. Görün ondan sonra sağlıklı kararınızı vermeniz daha kolay olacaktır. Benim evlenmek isteyen arkadaşlara tek bir önerim var çocuk yapmadan önce detaylı bir şekilde düşünün ondan sonra karar verin. Benim sizlere evlilik hakkın da söylemek istediklerim malesef sadece bu kadar daha fazla bilgi edinmek öğrenmek istediğiniz her şey için yorum kısmına sormak istediğiniz her soru ve görüşleri yaabilirsiniz. Sizlere kısa bir sütre için de cevap vereceğim.